KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15018528
nr 1501 8528
Bror Ingemar Fröberg
(1921-1999), Sverige
Komposition. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Bror Ingemar Fröberg, svensk målare född 1921 i Stockholm, död 1999.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:26:07
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bror Ingemar Fröberg
Läs mer om Bror Ingemar Fröberg